Fotoğrafa Bıyık Gözlük Ekleme Online

Sponsor Bağlantılar
Fotoğrafa Bıyık Gözlük Ekleme Online

Sponsor BağlantılarResme Bıyık Gözlük Ekleme

Dilediğiniz bir fotoğrafa mizah amaçlı bıyık ve gözlük ekleyebilir arkadaşlarınıza şakalar yapabilirsiniz. Şakalı güzel bir fotoğrafı ücetsiz olarak anında oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafı Nasıl Oluşturabilirim?

Fotoğrafı oluşturmak için siteye giriş yapınız. Bilgisayardan buton’una tıklayarak siteye bir resim yükleyin. Sol taraftaki ( T ) butonuna tıklayarak resim üzerine yazı girebilirsiniz hepsi bu kadar.

Cep Telefonu ve ya Tablet için, ”Bilgisayardan” buton’una tıklayarak siteye önce birinci resim sonra ikinci resmi yükleyin.Sağ üstte işleme butonuna basınız.Son olarak Kaydetmek ve paylaşmak butonuna tıklayın hepsi bu kadar.

Fotoğrafı Nasıl İndirebilirim?

Resminizi indirmek için sağ üst köşede Kaydetmek ve paylaşmak butonuna tıklayın. Bir sonraki sayfada mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarımıza indiriyoruz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Fotoğrafınızı BURDAN Oluşturun

Sponsor Bağlantılar