Sevgi Çerçevesi İçine Resim

Sponsor Bağlantılar
Sevgi Çerçevesi İçine Resim

Sponsor BağlantılarSevgi Çerçevesi İçine Fotoğraf Ekleme

Beyaz güzel bir çerçeve etrafında kırmızı kalplerin ve kırmızı bir gülün olduğu sevgi ve aşk çerçevesi içine dilediğiniz bir fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

RESİM NASIL YAPILIR?

Fotoğrafı oluşturmak için, verdiğimiz site adresine giriş yapınız. Sélectionner une photo butonuna basınız, Depuis votre ordinateur, butonuna tekrar basınız, son olarak alttaki Uploader une image tuşuna basarak bilgisayarınızdan bir resim yükleyin.  Yan taraftan Photo 2 butonuna basınız ikinci fotoğrafıda yükleyin siteye.
Bir sonraki sayfada resim üzerinde kırpma yapın. Hemen altta Creer le montage buton’una tıklayıp resim işlemini tamamlayabilirsiniz.

RESİM NASIL İNDİRİLİR?

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarımıza indiriyoruz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Fotoğrafı BURDAN Oluşturunuz

Sponsor Bağlantılar