Beyaz Dantelli İkili Fotoğraf

Sponsor Bağlantılar
Beyaz Dantelli İkili Fotoğraf

Sponsor Bağlantılar


Beyaz Dantelli İkili Resim Oluştur

Pembe gül, beyaz çiçek ve beyaz dantellerin olduğu aynı kare içinde ikili resim oluşturabilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

RESİM NASIL YAPILIR?

Fotoğrafı oluşturmak için, verdiğimiz site adresine giriş yapınız. Sélectionner une photo butonuna basınız, Depuis votre ordinateur, butonuna tekrar basınız, son olarak alttaki Uploader une image tuşuna basarak bilgisayarınızdan bir resim yükleyin.  Yan taraftan Photo 2 butonuna basınız ikinci fotoğrafıda yükleyin siteye.
Bir sonraki sayfada resim üzerinde kırpma yapın. Hemen altta Creer le montage buton’una tıklayıp resim işlemini tamamlayabilirsiniz.

RESİM NASIL İNDİRİLİR?

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarımıza indiriyoruz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Fotoğrafı Oluşturmaya BAŞLAYIN

Sponsor Bağlantılar