Yeşil Yuvarlak Resim Çerçevesi

Sponsor Bağlantılar
Yeşil Yuvarlak Resim Çerçevesi

Sponsor BağlantılarYeşil Yuvarlak Resim Çerçevesi İçine Fotoğraf Ekleme

Papatyaların, Gelincik Çiçeklerin ve yeşilliğin olduğu bir kareye, dilediğiniz bir resim ekleyebilirsiniz. Yeşil yuvarlak resim çerçevesi içine dilediğiniz bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde profil resimlerinizi bahara uygun bir resim ile değiştirebilirsiniz.

Fotoğrafı Nasıl Oluşturabilirim?

Önce verdiğimiz adresten site sayfasına giriş yapınız.

Fotoğraf üzerindeki +Add Photo buton’una tıklayınız. Önümüze açılan pencereden From Computer buton’una tıklayıp Bilgisayar veya cep telefonu, Tablet hangisini kullanıyorsanız artık bir resim yükleyin siteye.

Sağ tarafta Enter your text below: altındaki boşluğa yazı girebilirsiniz.

Son olarak sağ taraftaki Save Image buton’una tıklayın. Bir sonraki sayfada Buy Now buton’una tıklayıp resim işlemini tamamlayabilirsiniz.

Fotoğrafı Nasıl İndirebilirim?

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarımıza indiriyoruz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Fotoğrafı Oluşturmaya BAŞLAYIN

Sponsor Bağlantılar