Whatsapp Profil Resmi Yapma

Sponsor Bağlantılar
Whatsapp Profil Resmi Yapma

Sponsor BağlantılarWhatsapp Profil Fotoğrafı Yapma

Whatsapp profil resimlerinize renk katmak için sizler için bu siteyi yayınladık. Dilediğiniz fotoğrafı dilediğiniz kadar arka plan efekti ile süsleyebilirsiniz. Ücretsiz ve online olarak Whatsapp resimlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Profil Resmi Nasıl Yapılır?

Öncelikle size verdiğim siteye giriniz. Resim yanındaki Fotoğraf seç buton’una tıklayıp bilgisayarınızdan bir resim yükleyin siteye. Varsa başka Fotoğraf seç buton’u birden fazla resim yüklemeniz gerekmektedir. Resim altında yazı varsa kutu içine yazı yazmanız için örnek bir yazı olacaktır. Bu yazıyı silip kendi yazınızı girebilirsiniz. Son olarak GO buton’una tıklayın hepsi bu kadar.

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarımıza indiriyoruz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Fotoğrafı Oluşturmaya BAŞLAYIN

Sponsor Bağlantılar