Hoşgeldiniz Bugün 6 Haziran 2016


Ramazan Ayı Kapak Fotoğrafları

Ramazan Ayı Kapak Fotoğrafları Yapma

Bu sayfada; Oruç Kapak Fotoğrafları, Ramazan Ayı Kapak Fotoğrafları, islam Kapak Fotoğrafları, Müslümanlık Kapak Fotoğrafları, Oruçla ilgili Kapak Fotoları yer almaktadır. Ramazan girdiğimiz şu günlerde herkez sosyal paylaşım sitelerindeki profil resimini ve kapak fotoğraflarını değiştiriyor. Sizde burda verdiğim site adresine girerek Facebook, Twitter veya cep telefonundaki Whatsapp kapak fotoğrafı için güzel bir resim yapabilirsin.

Fotoğrafın Yapılışı

Öncelikle size verdiğim siteye giriniz. Beğendiğiniz bir fotoğrafa tılayınız. Resim yanındaki Fotoğraf seç buton’una tıklayıp bilgisayarınızdan bir resim yükleyin siteye. Hemen alt tarafından GO butonuna tıklayın hepsi bu kadar. Bu tekli resim için diğer resimler için farklı olabilir yapılması çok kolay.

Fotoğrafın İndirilmesi

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca bur resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

Resmi BURDAN Oluşturunuz.


sayfalama
SPONSORLU BAĞLANTILAR

sayfalama
Benzer Yazılar
21 Nisan 2018

Metalik Yazı Yazma

20 Nisan 2018

Buğulu Cam

18 Nisan 2018

Leopar ile Resim

DAHA FAZLA
Yorum Yap


Whatsapp Durumları whatsapp durumları