Anneler Günü Mesajı Resmi

Sponsor Bağlantılar
Anneler Günü Mesajı Resmi

Sponsor BağlantılarAnneler Günü Mesajı Resmi Oluşturma

8 Mayıs tarihinde kutlanan Anneler Günü resimli mesajını an itibariyle sizler için derledik. Sosyal medya üzerinden dileklerini iletmek isteyenler Anneler Günü Kutlu Olsun resimli fotoğrafını payalaşabilirler. Yediden yetmişe çocuklar annelerine hediyeler alacaklar, hediye ile beraber burdaki Anneler Günü Mesajı Resmini oluşturup duygularınızı paylaşabilirsiniz.

RESİM NASIL YAPILIR?

Öncelikle size verdiğim siteye giriniz. Resim yanındaki Fotoğraf seçiniz buton’una tıklayıp bir resim yükleyin siteye. Hemen alttaki boşluktaki yazıyı silin mesajınızı yazın, ardından GO buton’una tıklayın hepsi bu kadar.

RESİM NASIL İNDİRİLİR?

Yapmış olduğumuz resmi indirmek için mouse ile resmin üzerine gelerek ters tuş yapıyoruz. Resmi Farklı Kaydet yaparak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu resmi Cep Telefonu ve ya Taplet‘e indirmek için, fotoğraf üzerine parmağınız ile basın. Fotoğrafı KAYDET veya Görüntüyü Kaydet buton’una basarak yaptığınız fotoğrafı indirebilirsiniz. Ayrıca burdaki resmi cep telefonu kapak fotoğrafı yani Duvar kağıdı olarakta kullanabilirsin.

FOTOĞRAFI BURDAN OLUŞTURUNUZ

Sponsor Bağlantılar